Przejdź do

Porady z zakresu prawa pracy

Kancelaria Prawna Paweł Oziębłowski świadczy porady z zakresu prawa pracy oraz reprezentuje swoich klientów w sprawach związanych ze stosunkiem pracy przed sądami. Prawo pracy reguluje ogół stosunków łączących pracownika z pracodawcą. Jest to jeden z najczęściej występujących stosunków prawnych obejmujących wiele zagadnień, co powoduje, że do naszej kancelarii zwraca się wielu z klientów z prośbą o udzielenie porady. Najczęściej zadawane pytania dotyczą: treści umowy o pracę, zakazu konkurencji, świadczeń należnych od pracodawcy, zasadności rozwiązania umowy o pracę.

Porady z zakresu prawa pracy są udzielane w siedzibie naszej kancelarii po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania lub na odległość, po uprzednim przesłaniu skanów dokumentów, gdy sprawa tego wymaga. Niejednokrotnie porada prawna kończy się zleceniem przygotowania pisma do drugiej strony stosunku pracy lub sporządzeniem pozwu. Porady z naszej strony są udzielane przez prawników posiadających doświadczenie z zakresu prawa pracy.

Porady z zakresu prawa pracy

Nasza kancelaria zapewnia fachowe porady wszystkim osobom zatrudnionym, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w szybko zmieniającym się, a także złożonym obszarze prawa pracy. Zespół doświadczonych, wyspecjalizowanych prawników jest do dyspozycji w nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji. Współpracujemy z klientem w taki sposób, aby szybko oraz skutecznie rozwiązywać problemy i w jak najlepszy sposób reprezentować jego interesy, pomagając tym samym w osiąganiu satysfakcjonujących efektów.
Oferujemy kompleksową pomoc oraz jasne, zrozumiałe porady z zakresu prawa pracy we wszystkich jego aspektach. Jeśli uważasz, że zostałeś niesprawiedliwie potraktowany przez pracodawcę, warunki Twojej umowy nie zostały dotrzymane, dotknął Cię mobbing lub chcesz dochodzić określonych roszczeń, potrzebujesz prawnika, który będzie w stanie szybko dotrzeć do sedna sprawy, a następnie zaproponuje efektywne rozwiązania danego problemu. Z nami Twoje szanse na pozytywne zakończenie postępowania wyraźnie rosną.

Prawo pracy – porady doświadczonych specjalistów

Zdobyte przez lata zaufanie i pozytywne opinie klientów to jeden z najlepszych dowodów na skuteczność naszej kancelarii. Specjalizujemy się w działaniach na rzecz kadry kierowniczej wyższego szczebla i menedżerów, ale także pracowników, którzy dopiero zaczynają budować swoją karierę. Porady z zakresu prawa pracy są przez nas udzielane bez względu na sektor gospodarki. Bazując na wieloletniej pracy, jesteśmy w stanie dopasować efektywne rozwiązania do każdego profilu zatrudnienia. Członkowie zespołu Kancelarii Prawnej Paweł Oziębłowski reprezentowali szerokie grono pracowników przeróżnych sprawach, rozstrzyganych zarówno na drodze sądowej, jak i w sposób polubowny.
W naszej pracy staramy się wykraczać poza utarte, nie zawsze skuteczne normy. Zaczynamy od dokładnej analizy danej sprawy. Omawiamy z klientem jego sytuację, tłumacząc w prosty sposób prawo pracy – porady zawsze ukierunkowane są na cel, który dana osoba chce osiągnąć. Poważnie podchodzimy do analizy niezbędnej dokumentacji, umów czy wszelkiego rodzaju pism. Ustalamy również koncepcję działania, która jest aktualizowana w miarę postępów w danej sprawie. Jesteśmy dobrymi słuchaczami, wyróżniającymi się dużym poziomem empatii – to cechy, które są kluczowymi elementami profesjonalnej obsługi, szczególnie w tak delikatnej dziedzinie, jak prawo pracy.

Porady z zakresu prawa pracy – szeroki zakres usług

Dzięki bogatej wiedzy i komplementarnym obszarom praktyki możemy doradzać pracownikom w skomplikowanych, wieloaspektowych sprawach, często wykraczających poza ścisły zakres prawa pracy. Udzielamy zarówno jednorazowego, podstawowego wsparcia osobom zatrudnionym, jak i kompleksowej pomocy w zakresie prowadzenia postępowania przed wymiarem sprawiedliwości. W swoich działaniach jesteśmy bardzo elastyczni. Na bieżąco śledzimy zmiany, obejmujące prawo pracy – porady są więc zawsze aktualne i zgodne z obowiązującymi przepisami. Jeśli potrzebujesz pomocy doświadczonych prawników, zapraszamy do kontaktu.