Przejdź do

Obsługa Firm Katowice

Nasza Kancelaria mieści się w centralnej części Aglomeracji Śląskiej – w Chorzowie przy ul. Zjednoczenia 2/3 i posiada bardzo dobry dojazd od strony Katowic, Mysłowic, Sosnowca, Będzina, Dąbrowy Górniczej.

Jadąc drogową Trasą Średnicową należy z niej zjechać przy hali MOSiR w Chorzowie, skąd pozostaje ok. 4 min. jazdy samochodem wprost pod kancelarię. Przed kancelarią znajduje się parking dla samochodów osobowych. Wejście na pierwsze piętro kamienicy znajduje się w jej bramie. Zapewniamy komfortowe i dyskretne warunki spotkania. Dysponujemy salą konferencyjną, która pomieści 10 osób. Możemy zorganizować szkolenie dla Państwa pracowników.

Naszym atutem jest elastyczność w kontaktach, dlatego zapewniamy kontakt w miejscu wyznaczonym przez klienta, w jego siedzibie, restauracji itp. Zapewniamy dojazd do wszystkich miast Aglomeracji śląskiej, w szczególności: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza.

Obsługa prawna firm Katowice

Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość wymaga od przedsiębiorców elastyczności i dostosowywania się do nowych realiów – również tych prawnych. Warto o tym pamiętać i zapewnić sobie pomoc doświadczonych ekspertów. Kompleksowa obsługa firm w Katowicach, którą proponuje Państwu Kancelaria Prawna Paweł Oziębłowski, stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnego biznesu, regulowanego przez szereg ogólnych, specjalistycznych i branżowych przepisów.

W jakich sytuacjach warto skorzystać z obsługi prawnej?

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej przekonują się, jak bardzo wsparcie doświadczonego prawnika pomaga funkcjonować na rynku. W czasach, gdy nieroztropne zawarcie chociażby jednej umowy, może rodzić poważne, długofalowe konsekwencje dla firmy, warto korzystać z udogodnienia, jakie stanowi świadczona przez nas obsługa prawna firm w Katowicach.

Obsługa firm Katowice – zakres usług

W ramach stałej opieki prawnej dla przedsiębiorstw zapewniamy szeroki zakres wsparcia, obejmujący m.in.:

  • sporządzanie opinii prawnych dotyczących umów, regulaminów i pozostałych dokumentów,
  • pomoc w sprawach związanych z rejestracją, przekształceniem, zawieszeniem lub likwidacją działalności gospodarczej,
  • obsługa spraw pracowniczych,
  • informowanie o zmieniających się przepisach,
  • windykację należności, reprezentowanie klienta w kontaktach z dłużnikami,
  • pełnomocnictwo w postępowaniach administracyjnych i sądowych,
  • bieżące wsparcie oraz doradztwo.

Indywidualny zakres opieki prawnej dla biznesu

Jeśli chodzi o zakres usług, który obejmuje świadczona obsługa prawna firm Katowice należą do miast, w których dostosowujemy nasze wsparcie do Państwa potrzeb. Doradzamy w sprawach strategicznych z punktu widzenia funkcjonowania biznesu, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby przedsiębiorstw z różnych branż. Zdalne oraz osobiste konsultacje umożliwiają wypracowanie optymalnej strategii, z uwzględnieniem interesów klienta. Wiedza, doświadczenie oraz doskonała znajomość zmieniających się przepis to trzy filary, na których opieramy naszą skuteczną obsługę firm w Katowicach.