Przejdź do

Siedziba Chorzów

Obsługa firm Chorzów

Nasza Kancelaria Mieści się w centrum Chorzowa przy ul. Wolności 58/2A.

Dojazd od strony Zabrza, Rudy Śląskiej przez Drogową Trasę Średnicową (DTŚ) zajmuje ok 15 min (Zjazd przy hali MOSiR w Chorzowie).

Natomiast dojazd z Bytomia zajmuje średnio 10 min, Piekar Śląskich 20 min, Siemianowic Śląskich 10 min.

Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów osobowych. Wejście do klatki schodowej znajduje się w bramie kamienicy. Kancelaria znajduje się na I piętrze. Zapewniamy komfortowe warunki spotkań, posiadamy salę konferencyjną mogąca pomieścić 10 osób, na której możemy zorganizować szkolenia dla pracowników Państwa firmy. Ściśle współpracujemy z sąsiadującym z naszą kancelarią biurem rachunkowym, które w razie potrzeby może zostać zaangażowane do współpracy przy obsłudze Państwa firmy.

Po uzgodnieniu istnieje możliwość spotkania u klienta. Zapewniamy szybki dojazd naszych pracowników do miast Aglomeracji śląskiej, w szczególności: Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie.

Obsługa prawna firm Chorzów

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z funkcjonowaniem w określonej rzeczywistości prawnej. Rejestracja firmy, zawieranie umów, zatrudnianie pracowników czy windykacja należności, to jedynie niektóre przykłady konieczności stosowania się do określonych, często skomplikowanych przepisów prawnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, Kancelaria Prawna Paweł Oziębłowski zapewnia kompleksowe wsparcie oraz doradztwo na rzecz podmiotów gospodarczych. Realizowana przez nas obsługa prawna firm w Chorzowie to gwarancja dostosowania firmowych procedur do obowiązujących przepisów prawa krajowego oraz wymogów międzynarodowych.

Kiedy warto zdecydować się na stałą obsługę prawną?

Przedsiębiorstwa z różnych branż funkcjonują w oparciu o przepisy szczegółowo regulujące ich działalność. W takich przypadkach nieoceniona okazuje się świadczona przez nas zarówno ogólna, jak i specjalistyczna obsługa firm w Chorzowie. Sytuacji, w których pomoc doświadczonego radcy prawnego okazuje się kluczowym wsparciem dla przedsiębiorstwa, jest mnóstwo. Począwszy od spraw związanych z zakładaniem firmy i wyborem najkorzystniejszej formy prawnej, poprzez opiniowanie dokumentów czy szeroko rozumiane doradztwo, aż po sprawy podatkowe i pracownicze – wszystkie te kwestie warto konsultować z prawnikiem.

Obsługa firm Chorzów – zakres usług

Biorąc pod uwagę indywidualny charakter każdego przedsiębiorstwa, proponujemy zakres obsługi dopasowany do specyfiki oraz wymogów firmy. Jednocześnie, szeroka gama usług prawnych świadczonych przez naszą kancelarię obejmuje m.in.:

  • przygotowywanie oraz opiniowanie treści zawieranych umów,
  • doradztwo zakresie rejestracji spółek oraz firm jednoosobowych,
  • informowanie o zmieniających się przepisach prawa,
  • reprezentowanie przedsiębiorstwa w postępowaniach administracyjny oraz sądowych na mocy udzielonego pełnomocnictwa,
  • prowadzenie mediacji oraz negocjacji,
  • obsługę windykacji należności,
  • doradztwo w zakresie praw pracowniczych,
  • przygotowywanie wewnętrznych regulaminów, statutów, pism,
  • przekształcenia oraz zmiany w strukturze organizacyjnej przedsiębiorstwa.

Opieka prawna dostosowana do potrzeb firmy

W przypadku kompleksowej, stałej współpracy, jaką bez wątpienia stanowi obsługa prawna firm Chorzów jest miastem, w którym stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Nowe technologie powodują, że konsultacje mogą odbywać się zarówno poprzez kontakt osobisty, jak i zdalnie, z wykorzystaniem poczty elektronicznej, telefonu czy wideokonferencji. Zakres współpracy zawsze ustalany jest indywidualnie.