Przejdź do

Kredyt Frankowy w Getin Bank – czy warto walczyć?

Paweł Oziębłowski 18 lis 2023

Jeśli jesteś jednym z wielu frankowiczów, którzy zawarli umowę kredytu frankowego z Getin Bank, mamy dla Ciebie ważne informacje. Getin Bank, z którym wielu klientów zawarło umowy kredytowe, jest obecnie w upadłości. Niestety, oznacza to, że szanse na odzyskanie zapłaconych rat są niewielkie. Jednak nie wszystko jest stracone. Istnieje możliwość unieważnienia umowy kredytowej.

Proces z bankiem może trwać wiele miesięcy, ale warto podjąć to wyzwanie. W trakcie trwania procesu można uzyskać zabezpieczenie poprzez wstrzymanie ciążącego na kredytobiorcach obowiązku dokonywania spłaty rat kredytu. To oznacza, że nie będziesz musiał płacić rat kredytu, dopóki sprawa nie zostanie rozstrzygnięta.

Nasza kancelaria prawna ma doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw i jesteśmy gotowi pomóc Ci w tej trudnej sytuacji. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć proces unieważnienia umowy kredytowej. Pamiętaj, że jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Kredyt frankowy to zobowiązanie, które wielu Polaków zdecydowało się podjąć, przyciągnięte korzystnymi warunkami. Niestety, zmienne kursy walut spowodowały, że raty znacznie wzrosły, a wielu kredytobiorców znalazło się w trudnej sytuacji finansowej. Jesteśmy tu, aby zaoferować pomoc dla frankowiczów.

Zrozumienie skomplikowanych aspektów prawnych związanych z kredytem frankowym może być trudne. Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w tego typu sprawach i jesteśmy gotowi pomóc Ci zrozumieć Twoje prawa i możliwości. Nasz zespół doświadczonych prawników jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję.

Pomimo upadłości Getin Bank, istnieje szereg możliwości prawnych dla frankowiczów. Możliwe jest unieważnienie umowy kredytowej, co oznacza, że nie będziesz musiał dalej spłacać swojego kredytu. To może być skomplikowany proces, ale nasza kancelaria prawna ma doświadczenie i wiedzę, aby Ci w tym pomóc.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc. Niezależnie od Twojej sytuacji, jesteśmy tu, aby zaoferować wsparcie i profesjonalne doradztwo. Pamiętaj, że nie jesteś sam w tej sytuacji – jesteśmy tu, aby pomóc!